Власниця квартири не може зайти додому від ранку - СБУ її не впускає.

Про це повідомляє програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Власницю квартири, яка розташована поверхом нижче квартири мера Києва Віталія Кличка, звати Ярослава Гантварг. Жінка розповіла знімальній групі телеканалу “Київ”, що коли вона прийшла додому – співробітники спецслужби вже були у її квартирі. Начебто домівку киянки вони відкрили своїм ключем. А про обшуки вона дізналась від сусідів.

Приїжджаю сюди, дивлюся – працівники СБУ в касках стоять. Я два кроки зробила, дивлюся – замок ніби не зламаний. Запитую: “Як ви увійшли?”, відповідають: “Та ми відкрили…“, – згадує пані Ярослава ранкові події.

Спершу вона припустила, що обшуки можуть бути пов’язані з антикваріатом, який є у цій квартирі. Як пояснила пані Ярослава, вона хотіла продати стародавній барометр фахівцям із Німеччини.

При цьому сама Служба безпеки України зазначила на своєму сайті, що викрила масштабну схеми контрабанди пального в Україну і обшуки в булинку по вулиці Богдана Хмельницього пов’язані з фігурантами цієї схеми. Який стосунок пані Ярослава та її антикварний барометр мають до цього і чому сталися обшуки в її квартирі – знімальна група телеканалу “Київ” спробувала з’ясувати ближче до вечора.

Так, квартира пані Ярослави знаходиться на два поверхи нижче від тієї, де мешкає мер Віталій Кличко. Зранку він почув від СБУ пояснення, що прийшли не до нього.

За словами міського голови, представники Служби безпеки повідомили, що прийшли не до нього, а до його сусідів.

«Сказали, що прийшли по якимось іншим справам до людей двома поверхами нижче (…) Я знаю, що там жили в минулому працівники оперного театру, знаєте, живуть дуже бідно. Але працівники СБУ кажуть, що вони здають зараз квартиру, і там ворог держави мешкає, якшо прийшли працівники СБУ» — зазначив Кличко зранку 18 травня.

Ярослава Гантварг зазначила, що не має нічого спільного ні з працівниками оперного, ні з ринком пального. Так само, з цією темою не пов’язаний її колишній чоловік, який є адвокатом.

Додамо, що аналогічну інформацію про викриття злочинної групи, яка займалась контрабандою пального, повідомила Державна фіскальна служба України.

Мер Києва Віталій Кличко тим часом оприлюднив відео із камер відеоспостереження, на яких видно, що співробітники СБУ після 6-ї ранку зайшли у будинок та під’їзд, де розташована його квартира. Потім правоохоронці спробували увійти до його квартири а також смикали двері сусідів.

Фото: скріншот