Вчителька досі продовжує працювати у школі.

Вчителька Обухівського ліцею №4, яка била учнів, заплатить штраф. Про це свідчить постанова на сайті Єдиного реєстру судових справ.

Так, постанові суду йдеться про булінг від вчительки. Зокрема, як стало відомо зі спільноти «Батьки SOS» у Facebook, вчителька Лариса Рудик:

  • 11 лютого 2021 року під час уроку вдарила першокласника головою об парту, від завданого удару в дитини виступила крові на губі. Також вона притискала його палець під час слідкування за текстом, завдаючи йому фізичного болю.
  • 28 жовтня 2021 року вдарила учня другого класу рукою по спині, бо він крутився за партою.
  • Крім фізичного насильства, вона застосувала за цей період (з лютого по листопад) психологічне насильство відносно дитини, використовуючи образи, крик та залякування.

У судовій справі йдеться про різних дітей. Кілька місяців поспіль вчителька шкодила фізичному і психологічному здоров’ю малолітніх дітей 6 – 7 років.

Бабуся учня, яка в суді виступила свідком, розповіла, що з лютого по листопад її внук зазнавав фізичного та психологічного тиску з боку Лариси Рудик. Постраждалий хлопчик носив окуляри, але попри це, педагогиня пересадила дитину на останню парту, зазначивши, що «він буде сидіти там до старості». Потім додала, що «якщо вона така погана та зла, то чому повинна йому допомагати».

Згодом бабуся, не подолавши булінг вчительки до дитини, в грудні 2021 року була змушена перевести його до іншої школи, яку він наразі відвідує. Крім того, одна дівчинка, побачивши як вчителька вдарила хлопчика об парту, з переляку втекла з уроків додому і два дні відмовлялася ходити до школи. З нею довелося працювати психологу.

За рішенням суду Лариса Рудик є винною у вчинені булінгу, і повинна сплатити штраф в розмірі 1700 грн. Також вона заплатить судовий збір у розмірі 496 гривень.

Як зауважили у Facebook-спільноті, вчителька і досі працює у школі.

Нагадаємо, в обухівському ліцеї №4 вчителька початкових класів тоді ще першокласника вдарила головою об парту, а іншого учня била по руках. Справа довго не виходила за межі школи: адміністрація просила нікуди не звертатись, а шкільна психологиня взагалі навчала дітей не розповідати про конфлікт батькам.

Згодом історія з побиттям вчителькою второкласників отримала продовження. У справу втрутилась поліція. Поліціянти склали адміністративний протокол за ч.1 ст.173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Фото: pixabay