Kyiv Media

У школі Києва № 152 викладач виховує учнів методом погроз.

На відео вчитель кричить дітям, що вони негідники і погрожує вибити їхні мізки об стіну, інформує Фейсбук-спільнота “Батьки SOS”.

В пості вказано, що так вчитель поводиться не вперше. Відео зняте у школі №152 з поглибленим вивченням англійської мови у Деснянському районі Києва.
На ньому видно, як у коридорі стоїть група учнів, а до них підійшов, ймовірно, вчитель та накричав.

“Збіговисько покидьків і негідників! Зараз ви в мене заспіваєте! Я вам зараз мізки виб’ю на стінку, козли довб*ні! Я ясно сказав?.. Ви в мене зараз пісню заспіваєте свою! Ви думаєте, що в цій школі ви творитимете, що хочете?”, – так висловився педагог.

Що саме його розізлило, з відео незрозуміло. З контексту можна зробити припущення, що учні щось співали, і йому це не сподобалося.

Вчителя звати Бушев Володимир Семенович. Повідомляється, що конфліктні ситуації виникають нібито не лише з ним, а і з його дружиною (яка веде ГПД) та дочкою (вчителькою англійської мови).

“Він говорить, нічого не боїться, тому що все “порішає” в адміністрації. На мою думку, це професійне згасання. Людина, яка ненавидить дітей, не може їх навчати!”, – йдеться в анонімному повідомленні користувача.

На сайті школи зазначається, що Володимир Бушев викладає історію та правознавство.

Також автор допису з власних джерел повідомив, що вчителю дали усну догану.

Інші дописувачі в коментарях пишуть, що вчитель завжди був “строгим”.

Телеканал “Київ” напередодні звернувся до школи за коментарем – в секретаріаті близько 16:00 повідомили про закінчення робочого дня і відсутність вповноваженої особи для коментаря. Редакція намагається отримати коментар від школи сьогодні, а також телеканал звернувся за коментарем до міського Депаратменту освіти.

Фото: піксабей

Читайте свіжі новини Києва від Kyiv Media у Google News

реклама на kyiv.media РЕКЛАМА НА САЙТІ
реклама на kyiv.media РЕКЛАМА НА САЙТІ

Останні новини

Погода
20 Січня 2022
Більше новин