Карантинними порушниками виявились ресторани «passenger gastrobar», «Nam Modern Vietnamese Cuisine»,«Shah-Plov» та «Mister Cat»

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби Києва в Facebook.

Як зазначається, 8 квітня в Голосіївському районі перевірили 12 нічних закладів міста. Виявили та зачинили 4 ресторани, які працювали незважаючи на заборону.

Це ресторани «passenger gastrobar» за адресою вул. Саксаганського, 33/35, ресторан «Nam Modern Vietnamese Cuisine», що знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 48, ресторан «Shah-Plov» за адресою вулиця Антоновича, 72, та ресторан-піцерія «Mister Cat» за адресою Голосіївський проспект, 132.

Усі вони працювали, чим порушили карантинні обмеження. На керівників даних закладів інспектори склали 4 протоколи за ст.44-3 Адмінистративного Кодексу України.

До слова, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, 7 квітня столичні інспектори зафіксували 50 карантинних порушників серед підприємців.
Фото: unsplash