Шевченківський районний суд Києва засудив громадянина іноземної держави за вчинення умисного вбивства на столичній Татарці.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

«За принципової позиції Київської місцевої прокуратури № 10 вироком Шевченківського районного суду міста Києва громадянина іноземної держави засуджено за вчинення умисного вбивства на столичній Татарці», – йдеться у повідомленні.

28 серпня 2017 місцеві мешканці під час ранкової пробіжки виявили на території шкільного стадіону тіло чоловіка з численними ножовими пораненнями голови та тулуба.

Загиблим виявився чоловік без постійного місця проживання.

Судово-медичний експерт виявив на його тілі понад 20 ножових поранень. З місця події правоохоронці вилучили знаряддя вбивства – кухонний ніж.

Опитані правоохоронцями свідки повідомили прикмети можливого вбивці. Чоловіка встановили та затримали того ж дня. За результатами проведених слідчих дій та експертиз, підтвердилася причетність 41-річного громадянина іноземної держави до вчинення цього вбивства.

За словами прокуратури, злочин стався на ґрунті раптового виниклого конфлікту з потерпілим.

За результатами судового розгляду суд підтримав позицію державного обвинувача, визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.