Цікаво, що на заправці ні співробітник, за якого заступився пасажир таксі, ні його колеги не коментують конфлікт.

Про це повідомили у ТСН.

Внаслідок конфлікту на автозаправній станції по проспекту Романа Шухевича помер 45-річний чоловік. За даними поліції, він був нетверезий і підійшов до працівника АЗС в той момент, коли він заправляв таксі. З салону авто вийшов пасажир та спробував втихомирити нетеверезого чоловіка. Проте в якийсь момент пасажир завдає кілька ударів чоловікові в живіт та в голову. Той падає, пасажир сідає в таксі і їде. За кілька хвилин все ж повертається та викликає швидку. Мендики на місці констатують смерть 45-річного чоловіка та повідомляють про це в поліцію.

Він одразу дочекався прибуття працівників поліції, намагався надавати допомогу, але у відповідності висновків судмедексперта, смерть наступила одразу“, – зазначив прокурор Дніпровської окружної прокуратури Києва Юрій Устенко.

Прокурор додав, що пасажир таксі після скоєного розкаявся, сказав, що не розрахував сил і точно вбивати нікого наміру не мав.

Підозрюваному 26 років, він досі ніколи не мав проблем із поліцією і не був підсудним. Тепер йому обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Чоловік може провести за ґратами до 10 років.

Натомість оператор АЗС, за якого заступився пасажир таксі, й ініші співробітники заправки відмовляються розповісти свою версію події.

Зазначимо, у серпні 2021 року на 7 років засудили колишнього боксера Петра Очеретяного за вбивство співробітника Держохорони. Боксер посварився із чоловіком за кермом авто через те, що начебто він ледь не збив його собаку. Боксер не розрахував сил і вбив чоловіка одним ударом.

Фото: скріншот