Ігоря Плекана називають проросійським кілером, який на замовлення росіян організовував злочини, замахи та диверсії по всій Україні

Про це повідомляє керівник підрозділу «Муніципальна варта Києва» Сергій Бондар.

«Під Києвом розстріляли проросійського кіллера. На замовлення росіян угрупування Ігора Плекана організовувало злочини, замахи та диверсії по всій Україні. Найвідоміше: замах на Сергія Мазура, коли йому закинули гранату у квартиру та покалічили його батька. Замах у День Незалежності 2017 на родину Героя України Валерія Чибінєєва у Києві. Тоді їм також закатили гранату під ноги прямо під Кабміном, попри наявність 100500 силовиків навколо», – повідомляє Сергій Бондар.

Під Києвом розстріляли проросійського кіллера. На замовлення росіян угрупування Ігора Плекана організовувало злочини,…

Опубліковано Сергієм Бондаром Пʼятниця, 24 липня 2020 р.

За словами Бондара, слідство знало про його роль у цих справах і стежило за ним стежило за до моменту його загибелі, але з тих чи інших причин не наважувались його саджати. «Слідство знало і про те що Плекан не пересувається без автомату Калашникова (АКСУ) мирними містами», – пише Сергій.

У громадській організації «Основа майбутнього», заснованій членами організації «С14», називають Ігоря Плекана організатором замаху на координатора «С14» Сергія Мазура.

«Шкода, що тепер не дізнаємося, хто був замовником замаху на координатора «С14». Організатор замовк назавжди. Карма для ідіотів, які відпрацювали десяток російських замовлень, теракти, псування пам‘ятників, замахи», – ідеться в дописі в телеграм-каналі «Основи майбутнього».

Сергій Мазур у Facebook згадує, як 2 роки тому його намагались вбити, кинувши додому гранату. За його словами, були затримані виконавці, але про організатора і замовника злочину і мови не йшло.

«Я дізнався, що організатора Ігоря Плекана розстріляли невідомі особи. І частину з цих «невідомих» я по прізвищам знаю. Це конкретні поліцейські, які попри всі докази і обіцянки не затримали його ще півтора роки тому і не зберегли тим самим вбивці життя.  А ще мені смішно, що посмертно ЗМІ називають Плекана бізнесменом. Його бізнес – російське бабло, теракти, вбивства, незаконні наливайки і гральні автомати. Навіть попри саботаж слідства у моїх матеріалах справи є цікаве і про схрон зброї його, і про зв’язки в окупованому Криму, і про його наміри робити в країні переворот», – пише Сергій Мазур.

Може хто не знає, але 2 роки тому мене намагались вбити. Додому кинули гранату. Чудом вижив батько. Були затримані…

Опубліковано Сергій Мазур Четвер, 23 липня 2020 р.

Ще 2 січня 2020-го Сергій Мазур розповідав в інтерв’ю «Главкому»: «Я точно знаю хто організував цей замах. Я публікував це в ЗМІ. Є такий собі Ігор Плекан. Не можу сказати, що він великий кримінальний авторитет, але в нього є своє умовне кілерське бюро. Він паралельно займається «кришуванням» гральних автоматів, незаконних наливайок».

«Не лише в Україні. На території окупованого Криму у Плекана й досі працює бізнес. Я би про цю особу міг багато більше розказати, але якщо коротко, у нього є банда, яка займалася абсолютно всім. І таке замовлення вже не вперше доходить до нього із Росії», – розповів Мазур у січні 2020-го.

Нагадаємо, правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо вбивства бізнесмена Ігоря Плекана, ведеться розшук кілера.

Фото: Фейсбук