Лідер гурту Друга Ріка Валерій Харчишин засудив голову журі України на Євробаченні, який поставив 0 балів Польщі.

Про це Валерій Харчишин написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Лисиця після анексії Криму працювала у РФ директором одного з напрямків Warner Russia і на той час також співпрацював зі Світланою Лободою, яка тоді активно будувала кар’єру в країні-агресорі.

“Чому, і як з‘явився цей загадковий „нуль полякам“ від українського журі? Я не буду розбирати творчу складову, бо пісня, а особливо виконання — були не найгіршими на конкурсі. Але додайте соціально-відповідальну складову, хоча б за те, що наші діти нині живі та захищені у Польщі. Втім ось, що потрібно знати. Перед тим, як суспільство з‘ясує все (а, повірте, з‘ясує) хочу повідати про голову журі Вадима Лисицю. Нині багато латентних ватанів здійснили „квантовий стрибок“, евакуюючись з „київського котла“ у перші дні війни й стали великими патріотами. Почіпляли прапори на аватарки, піймали тренд та проливають „кров і сльози“ у фейсбуці. Добре, коли роблять це щиро, ініціюють якісь корисні активності. Їх шкода, бо тільки дійшло. Але ж це наш народ. Він різний. Це „приспособи“, на яких я особливо не звертав би увагу, якби такі гниди не шкодили моїй країні, тому не мовчатиму”, – написав співак.

Він додав, що Вадим Лисиця до і протягом Революції гідності, а згодом певний час після анексії Криму працював у Московії директором одного з напрямків Warner Russia.

«Вадим Лисиця протягом останніх років неодноразово літав до Москви — звітувати про свої творчі здобутки зі Світланою Лободою, в якості музичного продюсера та її лайви на найбільших аренах Раші. Тепер Вадим Лисиця проявив себе і на міжнародному рівні. Тому, якщо у вас є якісь сумніви щодо того, що нулі Польщі були виставлені ненавмисно, що хтось просто не врахував політичний контекст, відкиньте ці сумніви! Вата нікуди не поділась і небезпечна більше орків, яких хлопці хоч бачать на передовій. Хоч і дуже не хочеться вірити, що його дії спрямовані на те, аби підірвати підтримку України поляками, спричинивши хвилю обурення», — зазначив музикант.

Він закликав українців подивитися виступ польського виконавця на YouTube, щоб вивести його у тренди.

Фото: Фейсбук