19 жовтня до червоної зони перейдуть місто Васильків та Бориспільський район Київської області.

Київ залишився в помаранчевій зоні. Про це повідомив Олег Немчінов, міністр Кабінету міністрів України.

Карантинні зони оновили за результатами позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В помаранчевій зоні опинились міста Біла Церква, Бориспіль, Ірпінь, Обухів, Переяслав (Переяслав-Хмельницький) та Фастів, Васильківський, Києво-Святошинський, Обухівський та Фастівський райони Київської області.

В жовтій – міста Березань, Бровари, Буча, Ржищів та Славутич, Баришівський, Білоцерківський, Богуславський, Бородянський, Броварський, Вишгородський, Володарський, Згурівський, Іванківський, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Переяслав, Поліський, Рокитнянський, Таращанський, Тетіївський та Яготинський райони Київської області.

В Київській облдержадміністрації повідомили які обмеження діятимуть для червоної зони: “На цій території забороняється проведення концертів, відвідування закладів освіти та культури, кінотеатрів, закладів розважальної діяльності, установ соціального захисту”, – йдеться в повідомленні голови КОДА Василя Володіна.

Нагадаємо, Кабмін 13 жовтня продовжив карантин в Україні діятиме до кінця року – до 31 грудня 2020. Уряд також оновив обмеження: робота кафе та ресторанів до 22:00; рекомендовано перевести на “дистанційку” університети з 15 жовтня до 15 листопада; масові заходи у “зеленій зоні” дозволені за участі 50 людей (умова: соціальна дистанція у 1,5 метра + маски); у “жовтій” – участь у масових зібраннях не більше 30-ти людей; у “помаранчевій” – не більше 20. Регіон потрапляє в “червону зону”, якщо протягом двох тижнів захворюваність становить 320 людей на 100 тисяч населення. Також внесені зміни щодо критерій для зон карантину.

Фото: піксабей