На облаштування таких госпіталів необхідно 245 млн гривень.

Тимчасові мобільні шпиталі для пацієнтів з коронавірусом в Києві можуть розгорнути на території Виставкового центру або Палацу Спорту. Про це розповів очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов, під час брифінгу 30 жовтня.

За його словами, МОЗ отримало всю інформацію від місцевої влади міста Києва, де вони у випадку необхідності збираються розташовувати мобільний шпиталь.

За розрахунками додаткові шпиталі розміщатимуть 500 осіб та потребуватимуть 1200 медпрацівників. На облаштування таких мобільних госпіталів небхідно орієнтовно — 245 млн гривень. 

“Місто Київ порахувало, яка кількість коштів їм необхідна для розгортання такого мобільного шпиталю на 500 осіб. А також прорахували, яка кількість медичних працівників може бути задіяна в цьому лікувальному процесі – це 1200 осіб. За розрахунками місцевої влади Києва, їм необхідно 245 млн гривень”– зазначив очільник МОЗ.

Степанов зазначив, що наразі у відомстві верифікують цю інформацію.

Нагадаємо, раніше міський голова Кличко запевнив, що розгорати додаткові шпиталі на ВДНГ та Палаці Спорту не будуть, оскільки в профільних лікарнях Києва наразі нараховується близько 11 тисяч ліжок.

Фото: unsplash