Гранична ціна на газ для населення, встановлена Кабміном на час карантину, становить 6,99 гривень по всій Україні.

«Нафтогаз» повідомив, що на березень встановив ціну газу для населення на рівні 6,86 грн за кубометр з ПДВ, без урахування вартості розподілу газу.

Так, це ціна газу за тарифом «Місячний», у якому вартість газу може змінюватися щомісяця за 5 днів до початку місяця поставки. Цей тариф є базовим та підключається усім клієнтам автоматично.

Є ще тариф «Річний», відповідно до якого ціна газу залишається незмінною для тих клієнтів, які оформили договір у минулому році. Так, це 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за кубометр – відповідно до умов договорів. Проте із 1 січня 2021 року «Нафтогаз» призупинив дію цього тарифу для нових клієнтів.

За даними ресурсу «ГазПравда», ціни на наступний місяць вже виставили 35 компаній із 66. У восьми з них ціни нижчі граничної (6,99 грн) — це від 6,70 грн до 6,97 грн за кубометр. Решта постачальників продають газ по 6,99 грн – таку граничну ціну встановив уряд 18 січня.

Тарифи на газ у Києві, які були встановлені у лютому, коливаються в межах від 6,86 гривень до 6,99 гривень за кубометр.

Нагадаємо, Міністерство енергетики працює над переходом на одну платіжку за газ та його розподіл, при чому останній хочуть урівняти в ціні для усіх регіонів.

Нещодавно ми повідомляли, що кияни заборгували за послуги ЖКГ близько 4 мільярдів гривень.

Фото: gasolina-online