З перших днів повномасштабного вторгнення греко-католицька громада церкви св Димитрія, що на Привокзальній площі у Фастові зайнялась виготовленням вареників для ЗСУ.

Про це повідомив ФастівNews.City..

У повідомленні зазначили, що від початку війни прихожани церкви зліпили понад 1000 кг вареників. “Вареничний батальон” – так жартома називають себе господині з Ліги греко-католицьких жінок у Фастові.

Крім того, з 5 березня запрацював гуманітарний хаб парафії, який роздавав необхідні продукти і товари першої необхідності тим, хто потребує.

“Другий поверх нашої каплиці став місцем спілкування, взаємопідтримки та майстернею з ліплення вареників. Близько 1000 родин у Фастові, Ірпені, Бучі, Ворзелі, Макарові, Ясногородці, Василькові, Білій Церкві та інших населених пунктах, що постраждали під час бойових дій отримали продуктові набори та найбільш необхідні засоби. Щиро вдячні братству спільноти “Лицарів Колумба”, яке підтримало нашу громаду”, – розповідає отець Віталій Марцинюк, настоятель церкви.

Він додав,що фастівчани, які входять до спільноти “Лицарів Колумба”, протягом трьох місяців розвозили гуманітарну допомогу.

Фото: Фейсбук