23 вересня НАБУ та САП повідомили Геннадію Дикому про підозру у завданні понад 8,7 млн грн збитків територіальній громаді.

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід меру Білої Церкви Геннадію Дикому (на фото) у вигляді особистої поруки. Також суд визначив поручителями п’ятьох осіб та процесуальні обов’язки, яких має дотримуватися Дикий. Про це стало відомо з повідомлення пресслужби САП.

Як зазначається в повідомленні, 27 вересня 2022 року за клопотанням детективів НАБУ, погодженим прокурором САП, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав запобіжний захід чинному міському голові одного з населених пунктів Київської області, який обґрунтовано підозрюється у завданні понад 8,7 млн гривень збитків територіальній громаді.

“Суд оцінив вагомість наявних доказів про вчинення даною особою інкримінованих правопорушень та визнав підозру обґрунтованою. Разом з цим, суддя застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді особистої поруки”, – йдеться в повідомленні.

Мова про мера Білої Церкви Геннадія Дикого.

Як повідомляє пресслужба ВАКС, на Дикого поклали виконання процесуальних обов’язків:

  • прибувати до детектива, у провадженні якого перебуватиме кримінальне провадження, прокурора, суду за кожною вимогою;
  • повідомляти слідчого, прокурора та суд про виїзд із Київської області, зміну свого місця проживання та роботи;
  • утримуватися від спілкування із визначеними в ухвалі слідчого судді особами; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзду в Україну.

Термін дії обов’язків – до 23 листопада 2022 року включно. Також суд визначив поручителями п’ятьох осіб.

Нагадаємо, 23 вересня НАБУ та САП повідомили Геннадію Дикому про підозру у завданні понад 8,7 млн грн збитків територіальній громаді. Ідеться про купівлю недобудови коштом місцевого бюджету за завищеною ціною. Згодом Геннадій Дикий пояснив причини вручення йому правоохоронцями підозри у завданні збитків територіальній громаді.

Фото: Фейсбук