У Верховній Раді 83% народних обранців мають свідоцтво про вакцинацію.

Тепер щепитися депутати зможуть зовсім поруч з робочим місцем – Верховною Радою. Пункт вакцинації розгорнули у готелі «Національний». Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

З 15 листопада до будівель парламенту в «червоній зоні» епідемічної небезпеки можна буде потрапити лише з сертифікатом про вакцинацію від COVID-19, актуальним ПЛР-тестом чи довідкою про те, що людина перехворіла на коронавірусну інфекцію нового типу впродовж останніх пів року.

За словами, голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, лише 83% народних обранців мають відповідне свідоцтво про вакцинацію. Саме тому у готелі «Національний» відкрили пункт вакцинації. За словами працівниці апарату ВР Ірини Конєвої, депутати та працівники апарату позитивно відносяться до вакцинації.

“До нас приїзжала бригада і робили люди вакцинацію. Люди загалом позитивно відноситься і багато хто вакцинується”, – зазначила жінка.

Як повідомив перший заступник голови ВР Олександр Корнієнко, станом на 11 годину в пункті вакцинації у готелі «Національний» було записано понад 100 осіб.

За словами лікаря мобільної бригади Наталії Шульги, вона вакцинувала 35 осіб.

“Ми працюємо з 9 години, могло бути і більше, але наразі 35”, – зауважила лікар.

Вона повідомила, що найчастіше вакцинуються вакцинами Pfizer та Moderna, хоча у пункті є й інші вакцини.

Фото: Київ ТБ