Ляшко зазначив, що влада стимулюватиме певні сфери життя до вакцинації.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко припускає, що люди з сертифікатами вакцинації проти коронавірусу зможуть відвідувати публічні місця навіть у разі локдауну.

Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко на брифінгу 25 серпня.

За його словами, для певних сфер економіки буде дозволено працювати навіть у “червоному” рівні епідеміологічної небезпеки.

“МОЗ говорить не про пом’якшення (для вакцинованих у разі жорсткого локдауну – ред.). Будуть запроваджуватися карантинні обмеження, але для певних сфер економіки вони дозволять працювати навіть у червоному рівні епідеміологічної небезпеки. Наприклад, кінотеатри зможуть працювати, якщо колектив кінотеатру буде вакцинований і люди, які будуть приходити до нього, будуть показувати COVID-сертифікат. І таких сфер багато. У Франції, у Німеччині сьогодні пропрацьовуються різні варіанти. Нам буде простіше, ми можемо брати досвід країн ЄС і США – подивитись, що спрацьовує, що не спрацьовує, щоб вибрати оптимальний варіант”, – розповів Ляшко.

Він додав, що є досить сфер, де можуть вводитися привілеї для вакцинованих. Це показують США і країни ЄС.

“Ми це бачимо у Франції, Німеччині, розглядаються різні варіанти. Ми можемо подивитися, що спрацьовує, а що ні, і вибрати оптимальний варіант”, – зазначив глава МОЗ.

Нагадаємо, у КМДА пропонують затвердити загальні вимоги щодо планової госпіталізації людей на випадок локдауну.

Фото: facebook