Загалом у Києві вже вакциновано понад 45 тисяч людей.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час сьогоднішнього онлайн-брифінгу.

За його словами, у Києві щеплення роблять вакцинами Covishield, Coronavac та Pfizer, які надало Міністерство охорони здоров’я.

В місті вже вакцинували понад 45 тисяч людей. Це – в основному медики, соціальні працівники та люди похилого віку“, – сказав мер.

Він нагадав, що столиця отримала 42 600 доз вакцини Covishield, 17 200 доз Coronavac та першу партію – 1170 доз – препарату Pfizer. Усього на Київ передбачили майже 4 700 доз Pfizer.

Зокрема, препаратом Pfizer щеплення розпочали в Київському геріатричному пансіонаті. Щеплення вакциною Coronavac роблять освітянам, які залучені до проведення ЗНО, олімпійцям та параолімпійцям, які представлятимуть Україну на Олімпійських іграх цього року“, – додав міський голова.

Тільки від початку цього тижня у Києві вже вакцинували понад 1 100 освітян.

І ми робимо все, щоб зовнішнє незалежне оцінювання відбулося в безпечних умовах як для учасників, так і для вчителів, які забепечують його проведення“, – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, глава МОЗ анонсував доставку 367 тисяч доз “корейської” AstraZeneсa, які мають у четвер, 22-го квітня, прибути в Україну.

Фото: Фейсбук