Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація щодо масового щеплення залишками вакцини в клінічній лікарні "Феофанія".

Регіональний координатор з вакцинації у місті Києві Василь Животенюк заявив, що сьогодні керівництво приїде до закладу, аби перевірити списки і ті випадки, про які йшлося в матеріалі видання.

Про це він завив в коментарі “Київ. News.Room” телеканалу “Київ”.

За його словами, наразі фактом є те, що в соцмережах людина розповіла, як вона потрапила на вакцинування. Ситуація вже на контролі МОЗ.

Животенюк додав, що мобільна бригада вакцинує організовані спецколективи медичних працівників. Тобто перед виїздом до закладу є спеціальна форма з списками від адміністрації. В тих списках вказані конкретні особи, які є у штаті закладу та які надали згоду на вакцинацію.

«Коли ми приїжджаємо в заклад, ми просимо керівництво закладу підписати документ, про те, що в списку наявні виключно працівники вказаного закладу. Що вся відповідальність за неправдиву інформацію лягає на керівництво закладу. Мобільна бригада до цього відношення не має», – зауважив координатор.

Животенюк також розповів, що клінічна лікарня “Феофанія” належить до іншого відомства, але мобільні бригади під його керівництвом їздили туди приблизно 5-6 разів. Обов’язковою умовою були затверджені списки від медзакладу.

Нагадаємо, в ЗМІ з’явилася інформація щодо масового щеплення залишками вакцини в клінічній лікарні “Феофанія”. Проте нібито частина людей вакцинувалася дозами, які були призначені для медиків закладу, а не залишками.

Фото: unsplash