Наразі у Києві вакцинують лікарів, які залучені до проведення Зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це розповів координатор вакцинальної кампанії Василь Животенюк в ефірі програми “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Також наразі у столиці вакцинують паралімційців, киян із числа маломобільних груп населення. Також почали вже вакцинувати другою дозою людей, які отримали перші щеплення у лютому. Щодо того, як отримати другу дозу вакцини, то кияни мають очікувати відповідного повідомленні від мобільних бригад вакцинації.

Сімейні лікарі до цього стосунку не мають. Поліклініка, яка почала вакцинацію киян у лютому, на сьогодні починає щеплювати цих людей другою дозою… Тобто вони обдзвонюють ті організації, в яких вони були 12 тижнів тому, і проводять ревакцинацію. Вакцина від AstraZeneka на ту категорію осіб, яка вакцинувалася у лютому, є – вона зарезервована і її вистачає“, – сказав Василь Животенюк.

Додав, що у перших числах червня надійде вакцина на категорію тих осіб, які вакцинувалися у березні. Також зазначили, що вчора у столиці завершили вакцинувати вакциною Pfizer людей у будинках пристарілих.

Також вже 95% вчителів, залучених до ЗНО, вакцинували препаратом CotonaVac. А до кінця тижня буде виділена вакцина Pfizer, призначена для освітян.

“Я думаю, що кількість вакцин у червні значно зросте, у порівнянні із тими періодами, які ми вже пройшли”, – резюмував Василь Животенюк, додавши, що зміна міністра охорони здоров’я на вакцинальну кампанію не вплине.

Нагадаємо, Київ є лідером по Україні за кількістю вакцинованих мешканців – понад 110 тисяч імунізованих.

Фото: Фейсбук КОДА