Мобільні бригади медиків щеплюватимуть поштарів у головному офісі компанії у Києві, а такожв Сумах, Рівному, Чернігові, Житомирі та інших містах.

Для вакцинації працівників “Укрпошти” використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Вакцинація співробітників держпідприємтсва почалася 11 червня 2021. Як пояснив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, працівники “Укрпошти” є частиною критичної інфраструктури країни, саме тому їх щеплюють на третьому етапі Дорожньої карти з вакцинації.

Їх щеплюють мобільні бригади медиків на їхньому робочому місці у головному офісі компанії у Києві, а також в офісах у Сумах, Рівному, Чернігові, Житомирі та інших містах. Використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech.

Я радий, що багато наших працівників виявили бажання та записалися на першу хвилю вакцинації. Адже наші листоноші та оператори у відділеннях працюють з самого початку під час пандемії та карантинних обмежень. Адже пошта має працювати, незважаючи ні на що“, – сказав генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Усього в межах першої хвилі заплановано щепити понад 5 тис. працівників. До кінця наступного тижня ці співробітники отримають першу дозу вакцини, а за чотири тижні – другу. Загалом в Укрпошті працює понад 65 тис. працівників, переважна більшість із яких оператори та листоноші.

Нагадаємо, у Києві з 14 червня від COVID-19 вакцинуватимуть держслужбовців. Працівники державних служб отримають щеплення вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Фото: Фейсбук Укрпошти