У київському метрополітені запустили кампанію «Абетка українського наїву».

У вагонах метро розпочинається кампанія «Абетка українського наїву», реалізована спільно з КП «Київський метрополітен». Пишуть на сторінці підземки в Facebook.

Фестиваль наївного мистецтва проходить на онлайн-платформі naive.in.ua. Віртуальний музей — це онлайн-простір українського наїву. Куратори представлять авторські виставки, присвячені сучасній і традиційній творчості митців-аматорів.

«Про що найчастіше малюють художники-самоуки? Що таке «новий наїв»? Та хто з українських митців-аматорів здобув світове визнання? Тепер дізнатися про нову сторінку українського мистецтва — наїв — можна просто під час поїздки в артпоїзді на синій метро», — йдеться в дописі.

Фестиваль наївного мистецтва у київській підземці*****Фестиваль наївного мистецтва — онлайн-проєкт про творчість без…

Опубліковано КП "Київський метрополітен" Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

Організатори зібрали роботи понад 100 митців, серед яких Марія Приймаченко, Катерина Білокур, Ганна Собачко-Шостак, Дмитро Молдованов, Олександр Найден, Владислав та Олександра Кришовські.

До слова, серед  онлайн-подій фестивальної програми — презентації художників та їхніх творів, екскурсії віртуальним музеєм від кураторів проєкту, лекції від артфахівців та дослідників наїву, майстер-класи від наївних митців, дитячі квести музеєм, дискусії про аматорське мистецтво, покази фільмів і музичні вечірки.

Митці без художньої освіти можуть надсилати свої роботи. Згодом після кураторської премодерації їх опублікують на сайті фестивалю.

Нагадаємо, музей Ханенків презентував нову виставку, присвячену видатному італійському граверу.

Фото: facebook