Деякі з вимог сьогодні їм пообіцяли виконати.

Під Верховною Радою в Києві мітингувальники-ФОПи вимагають захисту мікропідприємництва і спрощеної системи оподаткування. Про це повідомляє Facebook-спільнота SaveФОП.

Також серед вимог — звітність від народних депутатів щодо розгляду законопроєктів 3853-1, 3853-2 та 3993. За ними, зокрема, скасовується обов’язкове використання касових апаратів (РРО).

Як повідомили організатори протестів, сьогодні їм вдалося домогтися виконання кількох вимог. Спікер Ради Дмитро Разумков пообіцяв розробити доручення про терміновий розгляд згаданих законопроектів податковим комітетом. А партії «Європейська Солідарність», «Голос», «Батьківщина» та групи «За Майбутнє» і «Довіра» підписали публічний меморандум на захист спрощеної системи оподаткування і пообіцяли підтримати законопроекти голосами.

Опубліковано Підприємці України / #SaveФОП Середа, 16 вересня 2020 р.

Зауважимо, що мітингувальники вже другий день поспіль виходять на протест – вони пікетують Офіс президента, Кабінет Міністрів, Верховну Раду. Через це поліція посилила патрулювання урядового кварталу.

Сьогодні ми писали про те, що через пандемію коронавірусу столичні готелі продовжують зазнавати великих збитків, від яких не врятував навіть літній туристичний сезон.

Фото: фейсбук