Віталій Гандзюк назвав це чутками, хоча своє звільнення підтвердив.

Днями з’явилася інофрмація про звільнення завідувача кафедрою журналістики університету ім. Б. Грінченка. Зокрема, про це повідомляло видання depo, посилаючись на “власні джерела”.

Йшлося про Віталія Гандзюка – завідувача кафедрою журналістики та нових медіа університету. До вчорашнього дня, 18 жовтня, на сайті Інституту журналістики була вказана інформація, що саме він очолює цю кафедру. Уже 19 жовтня на сайті вказано, що завідувачкою кафедри є Інга Погребняк.

На Fасевоok-сторінці Віталія Гандзюка зазначено, що він досі працює в університеті.

Редакція Київ Media звернулась до Інституту журналістики за офіційним коментарем з приводу причин звільнення завкафедри журналістики, проте відповідь поки не надійшла.

Врешті, коротко Київ Media прокоментував ситуацію сам Віталій Гандзюк. Він підтвердив своє звільнення з університету. Проте причин не вказав. Зазначив лише, що це було його рішення і жодних претензій до університету в нього немає. Також уточнив, що перейшов на іншу роботу, не уточнюючи деталей.

Чутки про звільнення завідувача кафедрою начебто через примусову вакцинацію проти коронавірусу поширювалися серед студентів – власне й з їх слів була написана інформація про причини звільнення Віталія Гандзюка.

Досі він працював у Вінницькому педагогічному університеті, де також кілька очолював кафедру журналістики.

Тим часом МОЗ планує розширювати перелік професій для обов’язкової вакцинації від COVID-19. Перший документ зі змінами вже зареєстрований у Мін’юсті.

Фото: Фейсбук, скріншот