Пасажирів перевозять відповідно до кількості місць для сидіння, а весь рухомий склад транспорту регулярно дезінфікують.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

За словами мера столиці, усі маршрути наземного громадського транспорту Києва наразі працюють, жодного з них не призупинили. Перевезення пасажирів здійснюють у кількості місць для сидіння.

Віталій Кличко зазначив, що запровадження урядом посиленого карантину мало на меті обмеження пересування та масового скупчення людей. І громадський транспорт під час локдауну працює для того, щоб перевозити пасажирів, які їдуть на роботу або в невідкладних справах.

«Тому, я в черговий раз закликаю мешканців столиці користуватися наземним громадським транспортом та метро тільки в разі необхідності. Зазначу, що пасажиропотік у транспорті дещо зменшився. У зв’язку з цим КП «Київпастранс» зменшив кількість автобусів, тролейбусів та трамваїв на лініях на 10 відсотків. Відповідно, інтервали руху трохи збільшились», – наголосив Кличко.

Мер Києва також нагадав, що перевезення пасажирів здійснюють у кількості місць для сидіння. А весь рухомий склад наземного громадського транспорту двічі на день проходить дезинфекцію.

«Столичний метрополітен працює в звичайному режимі. Але пасажиропотік у ньому від початку пандемії значно зменшився. Із 1,5 млн до 900 тисяч пасажирів щодня.  Також метрополітен продовжує посилену дезінфекцію як вагонів поїздів, так і станцій», – повідомив Віталій Кличко.

Фото: Facebook