У відділеннях працюватимуть тільки термінали, встановлені «Укрпоштою».

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

«Укрпошта» відключає термінали всіх банків у своїх відділеннях. Надалі працюватиме лише обладання пошти. А там, де їх поки що немає, послуги отримуватимуть через готівкові кошти.

Про це повідомив директор «Укрпошти» Ігор Смілянський. Пояснив це рішення тим, що Пенсійний фонд і Управління соцзахисту почали примусово переводити пенсіонерів на обслуговування в банках, щоб люди там отримувати пенсії та субсидії.

«Ця постанова ганебна. Вона не спряє ні здоров’ю пенсіонерів, вони ж не повинні їхти на маршрутках в райцентр обслуговуватись. Для цього є 30 тисяч листонош, які приносять ці пенсії додому. А взимку, ви ж знаєте, у селі там взагалі мало що може рухатися, тому ми захищаємо 3,5 мільйона пенсіонерів і 30 тисяч робочих місць наших листонош. Вважаю, що це нормальна державницька позиція», – зазначив Ігор Смілянський.

Журналістка телеканалу «Київ» відвідала відділення «Укрпошти» й дізналася, що наразі кияни можуть розраховуватися як готівкою, так і за допомогою терміналу.

«Ми працюємо з усіма банками на наших терміналах, від “Укрпошти”. Усі термінали в нас приймають картки всіх банків», – повідомила Світлана Райгородська, начальниця відділу зв’язку одного з відділень «Укрпошти».

Відтак, відключення терміналів інших банків ніяк не вплине на роботу відділень, адже термінали «Укрпошти» приймають картки будь-яких банків. Окрім цього, у відділеннях можна зняти готівку без комісії за допомогою спеціальної програми.

Фото: скріншот