Деякі частини старого АН-225 будуть використані для будівництва нового літака.

Команда державного підприємства “Антонов” працює над планом щодо будівництва нового літака Ан-225 “Мрія”. Також ведуться переговори з міжнародними партнерами про створення великої аерокосмічної коаліції з відновлення унікального літака, зазначив в ефірі телемарафону гендиректор держконцерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв.

Нова “Мрія” має бути ще кращою, каже Гусєв.

Ми точно маємо план побудови нової української “Мрії”. Маємо кілька сценаріїв. Зараз наші фахівці державного підприємства “Антонов” працюють над дослідженням того, що залишилось від нашої “Мрії”. Деякі вузли й агрегати ми точно використаємо. Нова «Мрія» має бути ще кращою. Так само ми говоримо з нашими міжнародними партнерами для того, щоб створити велику аерокосмічну коаліцію по відновленню цього унікального літака”, – вважає він.

За словами Гусєва, деякі частини старого АН-225 будуть використані для будівництва нової “Мрії” – кілька двигунів й хвостова частина, що частково збереглася.

Також, в “Укроборонпромі” працюють над різними ідеями наповнення Фонду відновлення української “Мрії”.

Цей літак встановив 240 світових рекордів, і ми маємо амбіцію, щоб нова “Мрія”, побудована в Україні, встановила ще кілька світових рекордів… Обговорюється питання, що ті, хто пожертвують значні кошти – їхні прізвища зможуть бути на лівреї нової “Мрії” й вони будуть закарбовані на фюзеляжі найкращого літака у світі”, – додав він.

Нагадаємо, на «Антонові» нещодавно розповіли, як будуть відбудовувати «Мрію».

Перед тим стало відомо, скільки літаків знищено в Гостомелі.

Фото: Фейсбук