"White Ribbon Ukraine" - українська адаптація мобільного застосунку, розробленого для різних країн світу в межах фонду "Біла стрічка".

В Україні створили перший мобільний застосунок, мета якого протидіяти домашньому насильству. Називається він White Ribbon Ukraine. Там буде список необхідних контактів, за якими можна буде звернутися за необхідності – повідомляє “Сніданок на 1+1”.

За словами амбасадорки “Білої стрічки” Тетяни Рамус, ті, кого кривдять, не завжди це розуміють.

“Дуже часто жінки взагалі не розуміють, що вони перебувають у нездорових стосунках. У нашому застосунку ви можете подивитися, що таке психологічне насилля, що таке фізичне насилля, що таке економічне насилля. Багато жінок дивуються тому, що вони навіть не могли собі уявити – це може бути насиллям”, – розповіла вона.

Саме тому, у новому застосунку забрана інформація щодо визначення домашнього насилля, його видів, а також порад, як захистити себе. Крім того, там зібраний спеціальний список контактів –  психологів, юристів чи волонтерів. А сам застосунок перетвориться на справжню персональну “службу безпеки”.

Сам додаток розробили для різних країн світу в межах фонду “Біла стрічка” – міжнародного руху на підтримку жінок проти насильства та дискримінації. Орієнтований він для жінок, але чоловіки також можуть ним скористатись.

Наразі він працює в тестовому режимі, але його вже можна скачати через App Store чи Google Play.

Фото: скріншоти