Kyiv Media

Хоча на деяких станціях ціни зросли майже на 2 гривні.

Середня ціна на скраплений газ у мережах АЗС в Україні станом на 5 травня зросла на 53 копійки – до 31,43 грн/л. Про це свідчать дані щоденного моніторингу роздрібного ринку консалтингової групи “А-95”.

Найбільшу і водночас рекордну ціну на продукт встановлено дніпропетровською мережею “Нефтек” – 34,99 грн/л (+1 грн/л до 4 травня).

У столичній мережі “Авантаж” ціна на продукт збільшилася на 1,95 грн/л, до 31,95 грн/л.

На станціях BVS автогаз здорожчав на 1,5 грн/л, до 32,99 грн/л відповідно.

Через дефіцит бензину на АЗС і ажіотажний попит обсяги роздрібної реалізації скрапленого газу в деяких українських мережах АЗС у травні зросли порівняно з першою половиною квітня на 70-80%“, – нагадали експерти.

Нагадаємо, в Україні в останній тиждень квітня виник дефіцит палива на АЗС. З метою вирішити питання дефіциту палива 29 квітня уряд підвищив граничні ціни на бензин і дизпаливо на 40-43%.

Через нестачу палива багато АЗС закрилися, а на працюючих спостерігаються черги.

Нагадаємо, у квітні окупанти обстріляли найбільший в Україні нафтопереробний завод — Кременчуцький НПЗ. Нині він не працює; також окупанти неодноразово обстрілювали нафтопереробний завод у Лисичанську, нафтобази тощо. Крім того, з початку активної війни Україна втратила майже весь імпорт пального, яке надходило з росії, Білорусі та морем. Загалом — приблизно 80% внутрішнього споживання, через що у регіонах почали фіксувати обмеження або перебої з пальним.

Як ми писали, покращення на ринку пального очікується з середини травня, на ринок спрямують додаткові запаси.

Фото: “А-95”, Фейсбук

Читайте свіжі новини Києва від Kyiv Media у Google News

реклама на kyiv.media РЕКЛАМА НА САЙТІ
реклама на kyiv.media РЕКЛАМА НА САЙТІ

Останні новини

Погода
Більше новин