Першу партію препарату доправили в Україну ще кілька місяців тому. Ним щепили працівників приватної компанії.

Україна зареєструвала вакцину проти COVID-19 Janssen виробництва Johnson & Johnson. Як повідомляє Центр громадського здоров’я (ЦГЗ) у Facebook, вакцина зареєстрована для екстреного медичного застосування 2 липня.

При цьому уточнюється, що для повної імунізації достатньо однієї дози вакцини Janssen.

Вакцина також дозволена до екстреного застосування ВООЗ; дозвіл на її використання також дали США, Великобританія, Європейський Союз, Швейцарія, Канада та інші країни.

«Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, у який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Потребує температури зберігання від +2 до +8 С. Для повної імунізації достатньо однієї дози» — йдеться в повідомленні.

Також днями компанія Johnson & Johnson заявила, що її вакцина проти коронавірусу ефективна проти штаму «Дельта» індійського походження, який зараз поширюється у низці країн.

Відомо також, що у кінці травня в Україну завезли 500 доз вакцини Janssen з дотриманням порядку ввезення незареєстрованих лікарських засобів для вакцинації працівників приватної компанії, яка оплатила її вартість, організувала доставку і забезпечила дотримання температурного режиму.

Раніше в Україні були зареєстровані AstraZeneca (Covishield), AstraZeneca-SKBio, Pfizer/BioNTech, CoronaVac від Sinovac Biotech Ltd.

Нагадаємо, відсьогодні Центр вакцинації на базі МВЦ працюватиме щодня.

Фото: Фейсбук