Є ймовірність, що ціна на техніку Apple для українців може зменшитися.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні. Відтепер компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в країні.

Артур Гатунок, власник компанії iStudio, зазначив, що для українців після відкриття офіційного представництва може в кращий бік змінитися ціна на техніку Apple.

«Насамперед Apple визначає, за якою відпускною та дистриб’юторською ціною продаватимуться тут гаджети. Дуже хотілося б, щоб у нас була така ж ціна, як в Європі, в Америці та інших розвинених країнах. Адже за розмитнення до цього доводилося платити близько 40% від вартості техніки. Водночас, можливо, Apple піде на зустріч нашим клієнтам та знизить ціни, однак цього ми не знаємо ще», – розповів Артур Гатунок.

Водночас, за словами власника iStudio, відтепер Apple регулюватиме сервіс та ринок. Відтак, сервісне обслуговування має стати кращим.

«Ціна на техніку Apple відрізняється в різних країнах залежно від ціни розмитнення. Компанія може регулювати це – у якісь країни віддавати техніку дешевше, а в якісь – дорожче. Однак цінорегулювання залежить і від Apple, і від українських законів. Звісно, наш клієнт буде більше купувати, якщо ціни будуть більш-менш наближені до цін у Європі чи Америці», – зазначив Артур Гатунок.

Цікаво, що українці, скоріш за все, в офіційному сервісному центрі Apple зможуть обслуговувати свою техніку, придбану в інших дистриб’юторів.

«Якщо цей сервіс приїде в Україну, то наш клієнт однозначно виграє, адже не буде стикатися з різними проблемами. Наприклад, раніше можна було обслуговуватися та користуватися гарантією тільки тим власник, які купили свої гаджети офіційно в Україні. А ті, що купили неофіційно підтримувалися тільки гарантією магазинів, у яких здійснилася покупка. Це також могло впливати на авторитет Apple», – розповів Артур Гатунок.

Пан Артур також наголосив, що його компанія надалі сертифікуватиме свою діяльність з офіційним представництвом Apple.

До слова, як ми повідомляли, із 29 червня 2021 року стала доступною підтримка для користувачів Apple українською мовою.

Фото: unsplash