Платити обіцяють близько 54 тисяч гривень на місяць.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Національний антарктичний центр України шукає полярників в експедицію.

Вимоги до кандидатів, окрім професійних:

  • чудовий стан здоров’я;
  • знання будь-якої іноземної мови;
  • володіння комп’ютером.

Жодних обмежень за віком, статтю чи іншими ознаками.

У команду шукають 12 учасників: 7 вчених, дизеліста-електрика, системного механіка, сисадміна, лікаря і кухаря.

Подати заяву можна на сайті антарктичного центру. До неї потрібно прикріпити резюме, медичну довідку, мотиваційний лист, документи про освіту і трудову.

Євген Дикий, директор Національного антарктичного центру, розповів, що всі деталі щодо професійних якостей на кожну з позицій можна побачити на сайті центру.

«Щодо здоров’я. Треба не мати таких хронічних захворювань, які мають ризик там загостритися. 8-9 місяців на рік станція повністю ізольована. У цей час із будь-якою хворобою має впоратися один лікар, що працює на станції. Тому бажано відразу “відсіяти” тих, у кого може загостритися в експедиції», – пояснив Євген Дикий.

Також директор центру зазначив, що зазвичай більше половини заявок, які надходять щодо роботи – від людей, які просто хочуть на Антарктиду й сприймають це виключно як пригоду.

«Насправді ж це такий самий конкурсний відбір на вакансію, як і для будь-якої іншої роботи. Ось тільки виконувати цю роботу доведеться за 15 тисяч кілометрів. Так, пригода буде, але це пригода по ходу роботи», – наголосив Євген Дикий.

Водночас важливо, що кандидати мають бути готові до експедиції насамперед психологічно.

«Ключове, що треба буде пережити – маленький ізольований колектив. Більшу частину року будь-кого, окрім цих 12 людей, ви будете бачити тільки онлайн. Натомість цих 12 людей ви будете бачити 24/7. Також треба бути готовим, що зазвичай на станції темно (триває Полярна ніч) і сніжно (за межі станції не вийдеш). Тому на стадії відбору кандидатів професійні психологи ці всі моменти дізнаються», – розповів Євген Дикий.

Фото: фейсбук