Це перші зйомки фільму в Україні після початку війни.

Про це повідомили у Об’єднанні Українських Продюсерів.

У повідомленні зазначили, що Mamas Production розпочав зйомки художнього фільму “День, коли я зустрів Спайдермена”, який є спільним проєктом Об’єднання Українських Продюсерів (ОУП) та AMO Pictures.

За даними ОУП, це перші зйомки повнометражного фільму на території України з початку повномасштабної російської агресії. Стрічка розповідає історію волонтерки, яка відкриває у собі надприродні здібності та рятує майбутнє хлопчика з Бучі.

“Хтось знає історію школяра Пітера Паркера, який став Спайдерменом. Хтось чув про мільярдера Брюса Вейна, який одягнув костюм Бетмена. Ми розкажемо історію волонтерки Каті, яка відчула у собі суперсилу”, — розповів автор ідеї та со-продюсер фільму “День, коли я зустрів Спайдермена” Антон Скрипець.

Він пояснив, що після початку повномасштабного вторгнення кіновиробництво в Україні зупинилося, ситуація стала буквально кризовою. Та автори проекту “День, коли я зустрів Спайдермена” знайшли ресурси та можливості аби реалізувати художній фільм – запуск відбувся на початку травня, а зйомки тривають і досі – у Львові, Києві та деяких інших містах України.

“Першими в Україні взятися за ігрове кіно, в умовах війни, стало справжнім викликом для ОУП, яка була націлена на зйомки документального кіно, в першу чергу! Коли Антон прийшов з цією жорсткою, але водночас дуже ліричною історією, мені здалося божевіллям почати зйомки художнього фільму. Але з кожним днем обговорення незвичайного формату фільму, з кожним днем написання сценарію, впевненості ставало все більше. А коли проектом зацікавилися наші партнери з AMO Pictures, стало очевидним, що проект вже на етапі сценарію не залишає байдужим. Варіантів не залишилось – тільки запуск!“ – каже співзасновниця ОУП та Mamas Production, Алла Липовецька.

Автори фільму обіцяють незвичні рішення не тільки для українського, але й для світового кінематографу. “Ще на етапі сценарію, разом з Антоном, ми багато обговорювали нюанси формату, в якому вирішили розказати нашу історію. Нам хотілося щоб фільм відгукнувся кожному, тому будемо говорити з глядачем зрозумілою йому мовою. Артхаусні прийоми виразності відкинули подалі!”, – пояснила режисерка фільму Єва Стрєльнікова.

У фільмі зіграють Єлизавета Зайцева, Олександр Рудинський, Олеся Жураківська, Катерина Кістень та інші. Реліз фільму “День, коли я зустрів Спайдермена” заплановано на осінь 2022 року. Прем’єра фільму очікується на стрімінгових платформах, фестивалях, телеканалах, а також у кінотеатрах.

Фото: Фейсбук