Терміни проведення поки не уточнюють.

Найближчим часом в Україні має розпочатися інвентаризація незаконних забудов. Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

За його словами, відповідне рішення було ухвалене на засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва. Орган вже підготував постанови для Кабміну.

«Робоча група підготувала постанову КМУ «Про проведення інвентаризації недобудов», наразі проект опрацьовується в Мінрегіоні та найближчим часом буде направлено до КМУ. Саме ця постанова виведе в законодавче поле питання того, як треба інвентаризувати незаконні забудови, щоб вони відображались у державному реєстрі», – сказав Геращенко.

За словами чиновника, стосовно деяких недобудов вже провели перемови з іншими корпораціями, які теоретично можуть добудувати житло. Зокрема, мова про комплекси «Деміївський квартал» та «Флагман» компанії «Укрбуд». Також він наголосив, що робота з вкладниками, які постраждали від незаконних дій забудовників, триває не лише в столиці.

Нагадаємо, нещодавно очільники НБУ, МВС та КМДА підписали меморандум про добудову ЖК «Аркади».

Фото: Фейсбук