До батальйону запрошують практично усі військові посади, від кулеметника, снайпера, сапера до командирів відділень і взводів.

Про це повідомив військовий Валерій Маркус.

За його словами, він з Іваном Шаламагою, який зараз знаходиться на посаді замкомбата, отримали пропозицію від ЗСУ очолити з нуля новостворений окремий 47 батальйон. Іван в якості комбата, а Валерій – головного сержанта частини.

“Більшість із вас багаторазово чули про моє негативне ставлення до «армійщини». Оскільки я в цей човен стрибаю, можете бути певні – це настільки бойовий і налаштований на війну човен, наскільки в принципі можливо. А хто воює, той «армійщиною» не хворіє)) Подробиць в мережі розповідати не буду, але якщо коротко, задача у батальйону одна – давать п*зди”, – зазначив військовий.

Він додав, що у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові та Одесі пройдуть особисті співбесіди з кандидатами.

“Вітаються практично усі військові посади, від кулеметника, снайпера, сапера до командирів відділень і взводів. Бойовий досвід – вітається. Знання української – обов’язково. Якщо ви вже служите, ми підготуємо вам документи на перевод. Якщо чогось не вмієте, не страшно, головне, щоб у вас були прямі руки, твереза голова, бажання розвиватися і адекватна оцінка своїх можливостей, а усьому що потрібно, ми вас навчимо”, – зауважив Валерій Маркус.

Він наголосив, що батальйон буде забезпечений усім необхідним озброєнням та обладнанням, адже частину коштів виділить фонд військового та волонтери. Так, співбесіди пройдуть:

  • Київ – 4.05
  • Харків – 6.05
  • Дніпро – 8.05
  • Одеса – 10.05
  • Львів – 12.05
Фото: Фейсбук