В МОЗ зазначають, що значна кількість вакцинованих — літні люди.

Щонайменше 17% жителів України отримали принаймні одне щеплення від коронавірусу. Про це заявив в ефірі «Свободи слова» міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

За його словами, значна кількість вакцинованих — літні люди.

«30% вакцинованих — це люди старші 60 років. Про медичних працівників: хоча б однією дозою зроблено більше 80%, Міністерство внутрішніх справ — більше 80%, Збройні сили — більше 90%, освітяни більше 46% щеплень. Щеплення відбуваються і повинні рухатися вперед» — уточнив Ляшко.

При цьому міністр зазначив, що кількість зроблених щеплень по Україні все ще не є достатньою.

Водночас, присутній в студії голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, депутат «Слуги Народу» Михайло Радуцький заявив, що вакцинованих депутатів у Верховній Раді не більше 50%.

«Я сьогодні не запропонував, а вимагав від керівництва Верховної Ради зробити одну річ. Це ганьба, коли Верховна Рада пише закони, якими вимагає від людей вакцинуватися, носити маски, а сама цього не виконує. Сьогодні у Верховній Раді провакциновано не більше 50% депутатів. Сьогодні Верховній Раді не треба нікого заганяти в стійло з вакцинацією. Не загонимо. Я повернувся з Відня, я це бачив. Верховна Рада перед входом у зал Верховної Ради, якщо вакцинований – прошу, якщо не вакцинований – за власний кошт здай антиген-тест: 15 хвилин і заходь, якщо ти перехворів. І так кожні два дні. Оце найкраща мотивація», – заявив Радуцький.

Нагадаємо, Ляшко також заявив, що Київ може опинится в «жовтій» зоні вже з найближчого четверга.

Фото: Фейсбук