Наповнювати базу буде Держслужба зайнятості та агенції з пошуку роботи.

Про це повідомили у Міністерстві економіки України.

У повідомленні зазначили, що Держслужба зайнятості підписала договір про співпрацю з пʼятьма найбільшими сайтами з працевлаштування. Результатом співробітництва стане створення єдиної бази з вакансіями, яка буде оновлюватися у режимі реального часу. Наповнення бази здійснюватиметься силами Державної служби зайнятості та агенцій з пошуку роботи.

“Зараз особливо важливо забезпечити максимальне працевлаштування українців. Саме тому ми створюємо платформу, яка консолідує інформацію про роботодавців та шукачів роботи. Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці та дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям – роботу. Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності”, – зазначив заступник міністр економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Він додав, що сайти з пошуку роботи також отримають доступ до даних Державної служби зайнятості та зможуть розміщувати інформацію про вакансії на своїх сайтах. Це дозволить додатково інформувати українців про всі варіанти працевлаштування.

Фото: pixabay