Планується, що проектування двох ділянок дороги має завершитися в середині 2021 року.

Про це повідомив голова “Укравтодору” Олександр Кубраков на форумі “Україна 30. Інфраструктура“.

За його словами, спорудження Київської обхідної дороги відбуватиметься у рамках програми “Велике будівництво”.

Вже 2 ділянки проєктуються, ще 3 — готуються до оголошення тендерів на проєктування. Перші роботи плануємо розпочати вже цього року. Також розпочинаємо оновлення стратегічного міжнародного маршруту Київ — Кишинів. Наразі вже оголошено тендер. У рамках проєкту передбачено будівництво мостового переходу через річку Дністер. У підсумку, за 2020–2021 роки “Укравтодор” оновить близько 36–37% основної мережі доріг“, – заявив Кубраков.

Він зазначив, що говорити про такі амібтні плани дозволяє те, що середня вартість 1 км дороги у 2020 році знизилась майже на 20%. Крім того, за словами Олександра Кубракова, “Укравтодор” торік майже повністю відмовився від проведення тендерів без аукціонів. Таким чином в “Укравтодорі” порахували, що у 2020 році зробили 4000 км доріг, або ж 17% доріг загальнодержавного значення.

Єдиний виняток (де відбувалися тендери, – ред.) — це надзвичайні ситуації, на кшталт, падіння моста через р. Чортомлик в Олексіївці наприкінці травня 2020 року. Швидкий старт будівництва дозволив забезпечити рух для транспорту в регіоні вже за 6–7 місяців“, – сказав голова “Укравтодору”.

Раніше ми писали, що за проектування київської обхідної дороги вартістю 85 мільярдів змагалися шість організацій.

Фото: Фейсбук