За чутками, УАФ вже розглядає декілька кандидатур на це місце.

Українська асоціація футболу висловила свою позицію щодо рішення Андрія Шевченка завершити роботу на посаді головного тренера збірної. В УАФ підтвердили, що контракт з головним тренером добіг кінця.

Шевченко та його тренерський штаб не захотіли продовжувати контракт до кінця 2022 року, а своє рішення пояснили бажанням після чемпіонату Європи перейти на клубну роботу. Дія угоди закінчилася 30 липня.

«Українська асоціація футболу висловлює безмежну вдячність Андрію Шевченку і його асистентам за професіональну роботу в головній команді країни протягом п’яти років. За цей час збірна України вийшла на новий рівень свого розвитку й досягла найбільшого успіху у своїй історії на чемпіонатах Європи, завершивши виступ на Євро-2020 у вісімці найсильніших команд континенту» — йдеться в повідомленні.

Вже 9 серпня відбудеться засідання виконкому УАФ, на якому ухвалять рішення щодо тренерського штабу збірної України.

Нагадаємо, цього літа збірна України дійшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи. Також «жовто-сині» продовжують боротьбу за вихід на чемпіонат світу 2024 року в Катарі.

За чутками, УАФ запропонує очолити збірну Мирону Маркевичу, екс-наставнику «Металіста» та «Дніпра». Іншим кандидатом на цю посаду є віце-президент УАФ, 58-річний Олексій Михайличенко.

Андрій Шевченко неодноразово говорив в інтерв’ю про своє бажання попрацювати на клубному рівні. Найбільш ймовірним варіантом працевлаштування ЗМІ називають італійський «Мілан», в якому Шевченко провів 8 років у якості гравця.

Фото: Фейсбук