Наші військові вилучають ці записи як докази.

В Харківській області знаходять телефони окупантів, де є записи звірств, які вони коїли раніше в інших областях України — зокрема, на Київщині. Про це в інтерв’ю “АрміяINFORM” розповів очільник Управління СБУ в Харківській області Роман Дудін.

За його словами, на території Харківської області знаходять телефони окупантів з відеодоказами їхніх звірств стосовно громадян України у північних областях, що суперечить їхнім словами, що вони не знали, де перебувають і яка їхня мета.

Моє суб’єктивне бачення, що всі вони все розуміли — і де перебувають, і що роблять. Особливо смішно звучить це виправдання з вуст тих, хто побував на території Київської, Житомирської, Чернігівської областей, а потім були перекинуті сюди, на Харківський напрямок. Крім того, беззаперечними доказами стає той контент — ті звірства, які вони коїли стосовно до українців, і який ми вилучаємо з мобільних телефонів окупантів. До речі, стосовно цієї категорії осіб — ми вже встановили їхні установчі дані, де вони мешкають, чим дихають. Навіть тих, хто ще не в полоні“, – сказав Дуднік.

Він додав, що вважає, що їхнє керівництво перекинуло їх на Харківський напрямок з метою подальшої “утилізації”, щоб приховати свідків тих безчинств, які вони творили стосовно українців.

Фото: Фейсбук