Таким чином відзначать 1075-ліття від початку правління княгині в Києві.

В суботу, 12 вересня, на Михайлівській площі у Києві транслюватимуть виставу-балет «Княгиня Ольга». Про це повідомили в Департаменті культури КМДА.

Показ відбудеться у рамках міжнародного фестивалю мистецтв «Anne de Kyiv Fest», який цьогоріч пройде одночасно у Києві, Луцьку та Дніпрі.

Презентували сьогодні вже шостий фестиваль Anne de Kyiv, як їй відбудеться 12 вересня здебільшого online. Але до Києва…

Опубліковано Diana Popova Четвер, 10 вересня 2020 р.

 

Балет «Княгиня Ольга» підготував Дніпровський академічний театр опери та балету. Через карантин у Києві його показуватимуть онлайн: артисти балету танцюватимуть у Дніпрі в порожньому залі. Побачити балет можна буде на Михайлівській площі, або на Facebook-сторінках фестивалю Anne de Kyiv Fest, Департаменту культури КМДА, Департаменту суспільних комунікацій КМДА. 

«Цей балет був написаний у 1982 році до 1500-річчя Хрещення Київської Русі. Княгиня Ольга – одна з тих особистостей, хто створив велику Русь. Її життя, викладене у балеті, зацікавило багатьох постановників»  каже автор вистави, композитор Євген Станкович. 

В КМДА чекають, що фестиваль приверне увагу не лише киян та туристів, а й закордонних дипломатів — кажуть, на деякі попредні фестивалі приходило багато представників дипмісій та посольств.

Натомість в Луцьку у рамках фестивалю відкриють пам’ятник княгині Ользі, цього ж дня (12 вересня) місто святкуватиме своє 935-річчя.

Раніше ми повідомляли про столичний гурт, який почав гастролі по районах із серією концертів у різних точках Києва.

Фото: фейсбук