Змагання тривали два дні.

У Києві завершився чемпіонат України з фігурного катання, який проходив на льодовій арені «Шалетт». Про це повідомляє прес-служба Федерації фігурного катання.

Вп’яте звання чемпіонів України в танцях на льоду здобули найтитулованіші фігуристи турніру – харківська пара Олександра Назарова-Максим Нікітін. За ними розташувалися кияни Марія Голубцова й Кирило Білобров, які уперше в кар’єрі обіграли на домашньому льоду інший харківський дует – Дар’ю Попову й Володимира Бєлікова (третє місце). Таким чином ці танцювальні пари здобули необхідний мінімум для участі в чемпіонаті світу в Стокгольмі (хоча квота в України лише одна).

У змаганнях чоловіків усі призові місця вибороли кияни — золото завоював Іван Шмуратко, срібло у Кирила Лішенка, бронза у Федіра Куліша.

Жіночий титул захистила 15-річна Анастасія Шаботова — уродженка Москви, яка після зміни громадянства представляє Україну і Київ. Срібло здобула харків’янка Таїсія Спесівцева, третє місце посіла дебютантка з Білої Церкви Марія Андрійчук. А київська спортивна пара Віолетта Сєрова-Іван Хобта вперше очолили п’єдестал дорослого чемпіонату України.

Зауважимо: чемпіонат України мав відбутися ще в грудні, але був перенесений через пандемію коронавірусу. Відбір на цьогорічний чемпіонат світу також спростили через пандемію коронавірусу.

Тим часом «Динамо» і «Шахтар» готуються до матчів Ліги Європи.

Фото: skateukraine.org