В першій амбулаторії Шевченківського району вакцинуватимуть по 50 людей щодня.

У Києві стартував черговий етап вакцинації від COVID-19, імунізувати почали людей старше 65-ти років. Для цього етапу столиця отримала 35 600 доз вакцини AstraZeneca, йшлося в сюжеті програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Також можна щеплювати громадян із цільових груп попередніх етапів вакцинації згідно дорожньої карти МОЗ України. В першій амбулаторії Шевченківського району дозу препарату сьогодні отримали 50 осіб: їх або запрошували сімейні лікарі, або вони записалися в чергу попередньо.

«500 доз дали цієї вакцини, тобто сьогодні 50, на завтра 50. За 10 днів, щоб провакцинувати людей. Черга коригується швидко, якщо один відмовився чомусь, чи сьогодні не зможе — ми дзвонимо і запрошуємо когось іншого» — розповіла сімейна лікарка Наталія Артеменко.

Щеплення сьогодні отримали і ті, кому запропонвали сімейні лікарі, і ті, хто заздалегідь записувався.

«Сімейний лікар мене викликала, я вакцинувався, Астразенекою корейського виробництва, вона признається в Європі і убезпечує від заражень».

«Трошки вагалися спочатку тому, що говорили, що є якісь наслідки не дуже надійні після цього, але у нас родичі за кордоном, вони добивалися, щоб їх вакцинували, тому вирішили, що це необхідно».

«Я взагалі вхожу в 4 категорію. Я зв’язався зі своїм сімейним лікарем і попросив, щоб мене додали в чергу вакцинуватися залишками. І сьогодні медсестра мене набрала і сказала, дійсно, така можливість є. І я одразу погодився» — розповіли вакциновані кияни знімальній групі телеканалу «Київ».

Як ми повідомляли, у Києві щеплення від коронавірусу провели у єврейській громаді столиці.

Фото: Фейсбук