Представники бренду інцидент не коментують.

В торгово-розважальному центрі SkyMall у Києві невідомі розмалювали балончиками підлогу біля магазину спортивного бренду Puma. Відео з місця події виклав у своєму Telegram блогер Сергій Стерненко.

За його словами, причиною такої «акції» стала співпраця бренду з співаком Іваном Дорном.

Імені Дорна на написах біля магазину немає, хоче деякі, вочевидь, на нього натякають. Зокрема, серед написів є такі: «Спонсор сепара», «Терористи», «Сепари» та «Бізнес на крові».

«Якісь добрі люди провели мистецьку акцію біля магазину PUMA в Києві (ТРК Скай молл), оскільки компанія співпрацює із проросійським колаборантом Дорном, для якого агресори — братья. Puma не припинила співпрацю з ним навіть після хвилі критики. Значить, це свідома позиція бренда» — написав Стерненко.

Зауважимо, що про співпрацю з Дорном компанія Puma оголосила в квітні цього року. Тоді Стерненко звернувся до Puma з вимогою припинити співробітництво. Ті, за його словами, у відповідь заявили, що Puma «поза політикою».

Зауважимо, що представники бренду Puma інцидент поки не коментують.

Нагадаємо, співак Іван Дорн регулярно виступає в Росії та на російському телебаченні. У 2017 році в інтерв’ю Дудю він назвав військовий конфлікт України з Росією «сваркою молодшого і старшого братів», а також заявив, що ніколи не допомагав українським добровольцям та військовим.

Як ми повідомляли, нещодавно через проросійські погляди київська блогерка Di.rubens втратила контракт із Asus.

Фото: скріншот