Найбільший притулок України запустив навчальний проект «Лайфаки від собаки».

Днями притулок для тварин «Сіріус» разом із блогером, псом Гермесом, запустили навчальний проект «Лайфхаки від собаки».

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

?Ми разом із блогером, псом Гермесом, запускаємо навчальний проєкт “Лайфхаки від собаки”.Його мета – розповісти про…

Опубліковано Притулок для бездомних тварин Сіріус Середа, 15 липня 2020 р.

Мета проекту — розповісти про труднощі, що виникають у взаємодії тварин і людей, показати ці ситуації очима собаки й навчити людей співіснувати в дружбі зі своїми чотирилапими друзями.

Так, перша тема «Лайфхаки від собаки» буде присвячена пошуку «своєї» людини. Гермес розповість собакам, що вони відчувають, коли людина їм підходить.

Гермес — блогер та письменник, який виріс на вулиці та знайшов «свою» людину вже в дорослому віці. У пса багатий досвід спілкування з людьми, тож він добре знається на тому, як навчити людину розуміти мову тварини, — розповідають організатори проекту.

Таким чином, нова рубрика разом із Гермесом розкриває відчуття, дає розуміння та ширший погляд на риси характеру тварини, її вчинки. Саме такий підхід дасть змогу краще зрозуміти, що саме відчуває ваш улюбленець у ту чи іншу мить.

Рубрика «Лайфхаки від собаки» — початок втілення проєкту, який зробить притулок місцем із тимчасового прихисту тварин. Аби сформувати навчальний центр, що допомагатиме сім’ям готуватися до життя із твариною,  «Сіріус» збирає кошти на масштабну реконструкцію притулку.

Фото: Instagram