Вона підробила паспорт загиблої, тепер їй загрожує штраф і ув'язнення.

Слідчі поліції Києва повідомили про підозру жінці, яка у банку намагалася заволодіти грошима померлої людини через фальшиві документи. Про це повдіомляє прес-служба столичної поліції.

Підозру у працівників банку викликав підроблений паспорт, після чого вони викликали поліцію.

«Жінка, яка померла у 2014 році, на рахунку одного з банків мала заощадження у сумі 200 тисяч гривень. У зв’язку з його ліквідацією, держава делегувала іншій фінансовій установі відшкодування коштів кожному вкладнику банку. Підробивши паспорт на ім’я померлої, зловмисниця звернулася до одного зі столичних філіалів аби заволодіти її грошима з банківського рахунку» — розповів слідчий територіального підрозділу поліції Михайло Жушман.

Жінку, яка пред’явила фальшивий паспорт, затримали, це — раніше не судима 33-річна уродженка Донеччини. Вилучений документ направили на проведення експертизи, яка підтвердила факт його підробки.
«У нас є підстави вважати, що до цієї схеми причетні й інші особи, яким, зокрема, відома інформація, що належить до банківської таємниці. У рамках досудового розслідування ми встановлюємо коло всіх учасників злочинної діяльності», – підсумував Жушман.
Правоохоронці Голосіївського управління поліції повідомили жінці про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу, зловмисниці загрожує штраф від 51 до 68 тисяч гривень, виправні роботи від 1 до 2 років, до 5 років обмеження волі або позбавлення волі на строк до трьох років.
Фото: Фейсбук