В поліції запевняли, що не отримували жодних дозволів на проведення зйомок.

Фото опублікував один із дрифтерів на Софіївській площі – ірландський гонщик Конор Шанаган на своїй сторінці в Instagram.

На фото можна побачити, як кілька десятків поліцейських стоять та спостерігають за знімальним процесом.

Подібне фото опублікував й другий дрифтер Софіївської площі – український гонщик, одесит Олександр Гринчук, де користувачі нібито з сарказмом називають їх “порушниками”.

До слова, в Департаменті культури КМДА дрифт назвали актом зухвалої неповаги до історичної пам’ятки світового значення, якою є Софія Київська”.

Відмітимо, що в поліції всіляко старались відмежуватися від скандалу. Так, МВС розродилось гнівною заявою, що за дрифт в історичному центрі Києва організаторам та учасникам світить до 4 років увязнення. А в столичній поліції випустили окрему заяву, що розпочали кримінальне провадження за фактом хулігантства.

Нагадаємо, сьогодні на Софіївській площі влаштували київський “форсаж”. Кияни обурені таким дійством, оскільки на бруківці залишилися сліди від шин, а поруч житлові будинки.

Згодом стало відомо, що рекламу знімала  компанія напоїв Red Bull Ukraine.

У КМДА запевняють, що міська влада не давала жодних дозволів на організацію та проведення цих зйомок.

Також інформацію про не затвердження зйомок написав перший заступник генерального директора Національного заповідника «Софія Київська» Вадим Кириленко.

Фото: Instagram