Крім alyona alyona, в пісні "Врун-Врун" також взяв участь Іван Дорн.

Українська реперка Alyona Alyona, яка часто випускає колаборації з популярними артистами, записала пісню з Іваном Дорном і російським гуртом “Каста”.

Участь у кліпі alyona alyona зумовила бурхливу реакцію в соцмережах.

Зокрема, на трек відреагували музичний редактор “Київ ФМ” Дмитро Стойловський та український музикант, учасник гурту Our Atlantic Дмитро Бакал.

Як пишуть користувачі, записаний трек української реперки з гуртом, який виступав в окупованому Криму є “ницістю та безпринципністю”.

“Знаєте, я ненавиджу лицемірство, на побутовому рівні то пів біди. Але коли ти, гітмейкерка номер один в Україні, з величезною авдиторією випускаєш трек про дітей, що постраждали від війни на Донбасі і в той же час заходиш на фіт до росіянина, що гастролював в окупованому Криму на 8, с*ка, році, війни з Росією(!!!) , я вважаю це або кричуща ницість і безпринципніть, або тотальна тупість. Або швидше за все – і те і те. Наскільки треба бути недалекоглядною людиною, аби вляпатися у таку авантюру свідомо чи несвідомо. А, точно, можна бути Аліною Паш, або ж Альоною Альоною. І в той же час пи*діти скільки ми всього робимо для українською культури. Пані, ви могли б, але про*бали свої шанси, хтось раніше, хтось пізніше”, – йдеться в дописі.

Натомість Дмитро додає, що незрозуміло, чому реперка записала спільний трек з російським виконавцем, який виступав в окупованому Криму.

“Дивно коли артистка спочатку випускає трек з російською Кастой, а потім трек з Океаном Ельзи – «Країна дітей», яка присвячена українським дітям, які постраждали від війни і терактів”, – пише Дмитро.

Незабаром alyona alyona у коментарях пояснила, чому вирішила записати трек разом із “Кастой”.

“Каста” – один із небагатьох музичних гуртів Росії, який відкрито протестує проти путінського режиму, випускає кліпи на підтримку революції в Білорусі, а учасники гурту постійно ходять на мітинги і відкрито говорять про свою позицію. Вони одні з небагатьох, хто сказав: “Нам соромно за Росію”, коли у нас анексували Крим і до 2015-го, і після”, – зазначила вона.

За словами виконавиці, їй часто пропонують колаборації артисти з Росії, але вона відмовляє їм і озвучує свою позицію. Також alyona alyona нагадала, що не дала жодного концерту в Росії і ніколи не їздила туди.

“Про присутність Рем Діггі на альбомі я попередньо не знала, тому що спілкувалася з гуртом лише про свій фіт. До треку з Рем Діггою я особисто не маю ніякого відношення і особисто цього артиста не підтримую. Моя совість чиста, бо я сумлінно працюю над вкладом у розвиток української музичної культури як своїми піснями, так і діяльністю нашого лейблу, чим планую займатися і наступні роки”, – додала співачка.

До слова, трек “Врун-Врун” опублікували в YouTube 17 червня. Наразі він зібрав більше 300 тисяч переглядів.

Нагадаємо, у кінці червня російський репер Баста виступить з концертами в Києві.

Фото: facebook