Виявилося, що про жінку знають багато місцевих мешканців.

У центрі Києва в межах вулиці Антоновича орудує літня аферистка: жінка просить перехожих викликати її таксі та купити чогось солодкого, кажучи, що помирає через діабет. Про такий випадок повідомив у своєму Facebook користувач Роман Пелех.

Чоловік пише, що побачив на вулиці літню жінку, якій нібито стало зле.

«Іду я значить вже виходжу з двору і бачу бабка стоїть в три погибелі скрутилася і не може до перил дотягнутися, років під 90 їй. А там типу підйом трохи і важко підніматися. То я кажу «допомогти Вам?». Вона каже «виклич мені таксі, бо я внучок, помираю, в мене діабет, то мені терміново щось солодке треба з’їсти» — пише Пелех.

Чоловік побіг в сусідній магазин та купив їй морозива. Згодом виявилося, що з таким проханням бабця зверталася до багатьох людей.

«Вона це морозиво бере, з’їдає в мене на очах. За цей час ще пара людей підходить і гроші їй дає, типу «не знайшов де купити морозиво — ось вам трохи грошей» — йдеться у повідомленні.

Після цього чоловік ще й погодився підвезти бабцю куди вона попросить на власному авто. Вона попросила відвезти її в кафе, куди також покликала Пелиха, що він замовив їй борщу. Лише після цього чоловік пішов.

«Ну тут я розумію що с*ака, я вже не таксі, а мною тупо маніпулюють. Згадую що в неї манікюр такий непоганий і зуби ідеальні. Щось тут не те. Беру піднос, замовляю борщ і кажу «все бабуля, я погнав». Ну і тікаю» — пише він.

Пелих також розповів, що згодом знайомі розповіли йому, що про цю бабцю на Антоновича знають багато людей. Начебто вона регулярно видурює у перехожих їжу та гроші.

Нагадаємо, комунальники демонтували лавку в Дніпровському районі, яку попиляла місцева бабця.

Фото: Фейсбук