Забудовниця Владислава Молчанова є меценатом будівництва мосту, який зводять з боку гольф-клубу. Місто будує міст біля вулиці Прирічної за кошти місцевого бюджету.

В соцмережах порівнюють просування будівництва двох нових мостів на Оболоні. Фотодокази з обох об’єктів наводить Телеграм-канал «Життя Оболонського району».

Вказується, що міст біля гольф-клубу зводиться за рахунок коштів меценатки, якою виступає забудовниця Владислава Молчанова, власниця девелоперської контори Stolitsa Group. Другий міст, біля вулиці Прирічної, будується за кошти міста.

В повідомленні вказано, що міст за кошти Молчанової досі на початковому етапі зведення. Поки там зведені лише встановили колони, а основні роботи нібито взагалі заморожені. Натомість міст біля Прирічної можуть відкрити вже до кінця року.

«Видно, що міст за бюджетні гроші напрочуд набагато далі просунувся, ніж міст за гроші мецената. І ось тут проблема. Чи підрядники за кошти мецената самі в себе крадуть, чи Влада підкладає свиню Віталію Володимировичу» — йдеться в публікації.

Як повідомляло «КВ», пішохідний мостовий перехід між Оболонською набережною та островом Оболонський зводитиме ТОВ «Мостобуд» екс-регіонала Володимира Продивуса. Проектант – ТОВ «Проектні системи ЛТД» – фірма відомого архітектора Андрія Миргородського. Умови договорів на будівництво не розголошуються. Меценатом будівництва мосту біля гольф-клубу виступає ТОВ «С. І. А.», яке пов’язане з забудовницею Владиславою Молчановою.

ТОВ «С. І. А.» виступає також замовником будівництва ЖК «Галактика» на вул. Євгена Сверстюка, 4 у Дніпровському районі Києва.

Stolitsa Group Молчанової також має добудовувати «Патріотику на озерах» та новий ЖК за ухваленим скандальним ДПТ Мінського масиву.

Фото: Фейсбук