Політрада партії розглядатиме це питання в наступному місяці.

Політрада партії «Слуга Народу» у травні цього року вирішить, як покарати депутата Миколу Тищенка, який влаштував вечірку у київському готелі в карантин. Про це заступник голови фракції «слуг» у ВР Олександр Корнієнко сказав сьогодні під час засідання Погоджувальної ради, пише «Укрінформ».

За словами, Корнієнка поки що єдиного рішення щодо покарання Тищенка немає.

«Я звернувся до політичної ради нашої партії, яка під час засідання у травні має розглянути ситуацію, що склалася з Миколою Тищенком, і оголосити заходи, які партія може застосувати щодо нього. Політрада буде розбиратися. Я не є її членом, але, якщо мене запитають, я запропоную певні рішення. У нас є догани різного рівня, зокрема, тимчасове відлучення від участі у прийнятті рішень, тобто на кілька місяців блокується право голосу. Як на мене, це суттєве покарання для учасника керівного органу партії», – зазначив Корнієнко.

Також він нагадав, що у четвер, 22 квітня, відбулося засідання фракції, на якому обговорювалася ситуація з Тищенком.

«За результатами засідання фракція не дійшла до системного рішення, але пропонувалися різні заходи, які пан Микола може здійснити. Він ще є членом партії, є членом керівного органу партії, Національної ради громад», – додав Корнієнко.

Як ми повідомляли, раніше сайт «Слуги Народу» писав про можливий штраф для Тищенка; відомо також, що штраф мають заплатити готель та ресторан, де проходили гуляння.

Як ми повідомляли, на святкуванні дня народження дружини Тищенка у Fairmont гості ходили без масок, їх також просили не виставляти фото та відео у день події та не відмічати локацію. За годину свідкам вдалось нарахувати близько 30 гостей, а ввечері навпроти готелю влаштували святковий салют, який з кінця 2019 року взагалі заборонений у столиці на час поки триває війна з Росією.

Нагадаємо, сам Микола Тищенко заявляє, що закон не порушував, хоча його поведінку засуджують деякі колеги.

Фото: Фейсбук