Ворожий снаряд потрапив в будинок.

Під час фіксації кримінальних злочинів, скоєних російською армією у Київській області, було виявлено тіло десятирічної дівчинки. Дитина загинула від осколкових поранень в селі Шибине Бородянського району, повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

​«Під час фіксації кримінальних правопорушень, скоєних армією рф на Київщині в селі Шибине, виявлено тіло 10-річної дівчинки, яка загинула від осколкових поранень через потрапляння в будинок ворожого снаряду», – написала вона.

Також, за її даними, у результаті обстрілів росіян було поранено 11-річну дитину з Лозівського району Харківської області.

Окремо Денісова зазначила, що у Великомихайлівській громаді на Дніпропетровщині загарбники обстріляли будівлю школи та дитсадка.

«Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти порушень рф прав дитини в Україні. Я закликаю міжнародних партнерів надати зброю для боротьби з країною-агресором рф», – уточнила омбудсман.

Фото: Фейсбук